Recenze

Kompletní nabídka Boswellia serrata vysoké kvality v práškové i kapslové formě pro optimální stav nejen Vašich kloubů, vazů a kostí.

Nejlepším důkazem, že vám přinášíme kvalitní a účinné produkty, jsou zkušenosti samotných zákazníků, kteří se s námi o své příběhy a názory podělili. Co o našich produktech říkají ostatní? Podělte se o svůj názor i Vy.

Martin S.

Boswellii jsem začal užívat na bolavý úpon na ruce z důvodu dlouhodobého přetížení a malého zánětu. Mám malé děti a nosit je na jedné ruce se nevyplácí. Dlouho jsem s tím pravidelně bojoval. Chvilku mě ruka bolela, že jsem nemohl ani nic zvednout, ale po asi měsíčním používání této bylinky bolest, a tím předpokládám i můj dlouhodobý zánět, mizí. Jsem velice spokojen a doporučuji všem vyzkoušet.

Jakub M.

On svých 10 let jsem měl problémy s koleny. Na chvíli utichly, aby se vrátily v mých 25 letech a skončilo to prasklým meniskem a operací. Od operace občas trpím bolestmi kolene (při větší zátěži, změně počasí). Po konzultaci s lékařem jsem začal používat kapsle Boswellie. Užívám vždy 20 dnů po 3 kapslích denně, na měsíc vysadím a pak cyklus opakuji. Takto to dělám již 3. rok a od té doby nemám žádné bolesti.

Libor R.

Na Boswellii jsem poprvé narazil před lety u léčby svého psa, který měl problémy s artrózou po operaci obou kolen. Boswellie během několika týdnů zabrala a pes přestal kulhat. Nedávno se u mě projevila opotřebenost kloubů, především ramene, vlivem častého cvičení, takže jsem naordinoval Boswelii i sobě. Po třech týdnech palčivá bolest ramene pomalu ustupuje. Doporučuji všem, kteří řeší podobné problémy.

© 2024 | Provozovatelem webu je PlaBio, s.r.o., Podzimní 1436/37, 466 02 Jablonec nad Nisou, IČO: 03945294