Síla ve všech směrech

Boswellia kapsle extrakt

Síla je to, co vyhledává nejspíš každý z nás. Co způsobuje sílu u tohoto typu Boswellie? Bude to především její unikátní složení s o obsahem 65% boswellových kyselin se silnými protizánětlivými a hojivými účinky, díky kterým je Boswellia serrata již od nepaměti využívána v tradiční indické medicíně.
Koupit v obchodě Více informací
Boswellia kapsle extrakt

Boswellové kyseliny působí blahodárně na klouby, proto je kadidlovník (strom Boswellia serrata) vhodný pro osoby, které trpí různými kloubními potížemi a záněty pohybového ústrojí. Boswellie napomáhá ulevit bolestem, odstraňuje ztuhlost a boswellové kyseliny mají též pozitivní vliv na průdušky, optimální činnost trávicího ústrojí a další neduhy související se zánětem.

Boswellia extrakt v kapslích je pohodlnou, vysoce kvalitní formou doplňování léčivých boswellových kyselin a vhodnou alternativou k prášku z pryskyřice. Cena Boswellie ve formě extraktu v kapslích sice může být o něco vyšší než u práškové formy Boswellie, ovšem její užívání má spoustu výhod. Boswellia kapsle nebo Boswellia tablety budou vyhovovat především lidem, kteří upřednostňují denní dávky rozdělené do jednotlivých porcí. Boswellia serrata extrakt v kapslích se pohodlně užívá, lépe dávkuje a získáte větší přehled, kolik miligramů Boswellie jste zkonzumovali. Extrakt navíc obsahuje často vyšší koncentraci účinných látek. Pokud ale upřednostňujete tradiční užívání bylin, bude Vám pravděpodobně vyhovovat více prášek z Boswellie, který je cenově dostupnější.

Správné dávkování a užívání

Dospělým a dětem od 14 let doporučujeme užívat 1 kapsli denně. Pro optimální účinnost produktu Boswellia serrata extrakt je vhodné užívat jej minimálně 2 – 3 měsíce. Užívejte nejlépe s jídlem nebo těsně po jídle. Nedoporučujeme užívat nalačno. Kapsle s extraktem z Boswellie zapijte 200 ml vody nebo zapijte jiným neslazeným nápojem. Kapsle se v žaludku rychle rozpustí a účinné látky se Vám dobře vstřebají do krve.

Vedlejší účinky

Při užívání Boswellie nebyly prokázány žádné vedlejší účinky. Její užívání by však měli pro jistotu zkonzultovat se svým lékařem lidé s vážnými zdravotními problémy. Produkt není vhodný pro těhotné a kojící ženy a děti do 14 let.

© 2024 | Provozovatelem webu je PlaBio, s.r.o., Podzimní 1436/37, 466 02 Jablonec nad Nisou, IČO: 03945294